Video

Noizy ft. Lil Koli – Boss Man (Produced by Dj-Aboom)

Noizy ft. Lil Koli – Boss Man (Produced by Dj-Aboom)

thisisnoizy me kengen e re!!

Shikoni Video KTU:


Lyrics: Noizy & Lil Koli
Produced by Dj-Aboom
Directed by Shaho Casado

Follow the performing artists :
@Noizy
@therealkoli

Available on:
Deezer:
Spotify:
iTunes:

Chorus: Lil Koli
Boss man boss man,
spend money like a boss man,
Trap money like a boss man,
On the roads moving bossy,

Boss man boss man,
And all my jiggaz dem they bossing
And all this money got me bossing
Like a boss man, boss man.

Noizy rap:
Kur I bona 10.000 thash me vete o god,
I bona 100.000 thash me vete can’t stop,
Tash Kom ca miliona dhe nuk di ca me bo,
E kam 1 ferrari a ta blej Edhe njo?

E Kom shpin on the Hill – rolling hill,
5 cop mrena mujit – ky asht deal,
Biznes folim tavolina balling,
Bosat hin mreeen bosat Krejt I njohin,

1 anije me mendje ose 1 jaht,
Dhe 1 avjon privat qe ka 1 shtrat,
Stuardesen e du pa make up,
Tna dredhi barin se cunat jan bo drras,

Skom leje Por Kom 7 kerre,
Sum duhet patenta se Kom dhe shofer,
Vec I them shoki si je a fjete,
Na co diku Ku asht qet Edhe terr,

Chorus: Lil Koli
Boss man boss man,
spend money like a boss man,
Trap money like a boss man,
On the roads moving bossy,

Boss man boss man,
And all my jiggaz dem they bossing
And all this money got me bossing
Like a boss man, boss man.

Noizy rap2:
A ju kujtohet kur ju thoja mbaj mend ata,
Tash Ku jena na qyri Ku kan met ata
Ma nfund ja dola hala po du dhe mo,
I Kom 100 hite a ta boj Edhe njo,

Bizi bizi dit e nat bizi bizi
Telefon mos um thirr bizi bizi,
Don takim nuk Kom koh bizi bizi,
Luj koqe me Krejt zini zini,

Boss man here boss there,
Ej Shok Jom boss anywhere,
Sta pertojm ta sjellim anyday,
Thu dicka dhe ngelesh valide,

Shkruni komenta posht!

Related posts

Shto një koment