Video

Gold AG – Omelsina (Official Video)

Gold AG – Omelsina (Official Video)

Gold AG me kengen e re!!

Shikoni Video KTU:


Gold AG – Omelsina

Teksti dhe Muzika : Gold AG
Orkestrimi : Fatos Canolli
Video: M Production

Gold AG ne Rrjetet Sociale:

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

Shkruni komenta posht!

Related posts

Shto një koment