Video

Genc Prelvukaj – Lule e bores

Genc Prelvukaj – Lule e bores

blackfishofficial me kengen e re!!

Shikoni Video KTU:


Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Guitar : Astrit Stafa
Violin : Taulant Rruci

Ky videoklip eshte xhiruar ne qytetin e Shkodres dhe Parkun Kombetar te Divjakes te cilin ju rekomandojme ta vizitoni.
Falenderojme njerezit nga te dy qytetet qe ndihmuan realizimin e ketij videoklipi.

Special thanx : Tirana Fashion Models

Itunes :

Shkruni komenta posht!

Related posts

Shto një koment