Video

Capital T – Pernime (Official Video HD)

Capital T – Pernime (Official Video HD)

Capital T me kengen e re!!

Shikoni Video KTU:


MIXTAPE LINK:

Bleje SDM ne iTunes :

Capital T sjell klipin e ri te kenges “Pernime” nga Mixtape “Slumdog Millionaire” qe vjen si singli nr.7
me klip nga ky projekt pas “Nje Enderr” me Alban Skenderajn “Good Life”, “Go Hard”
“Hapat e Mi” me Vedat Ademin , “Facedown” me 2po2 dhe Lyrical Son dhe “Ballin” me MC.Kreshen

Produced by: Mixey (AuthenticENT)
Music by : Granit Derguti (AuthenticENT)
Lyrics by : Capital T
Video : MaxProduction

Authentic Entertainment all rights reserved 2015.

Shkruni komenta posht!

Related posts

Shto një koment