Video

Baballesh – PSE (Official Video)

Baballesh – PSE (Official Video)

BaballeshOfficial me kengen e re!!

Shikoni Video KTU:

Lyrics: Baballesh
Produced by: Stoic Muzik
Directed by: Enea Kaso (Promax Studio)

© 2019 All rights reserved to BaballeshOfficial.

Enea Kaso —-
Promax Studio —

Stoic Muzik —
———————————————————————————————————————————————-
DISCLAIMER: / WARNING:
The weapons used during the recording of this music video are are full replicas and held by approved professionals. This video is strictly for entertainment purposes. The makers of the video, do not condone violence of any kind and any seemingly violent acts portrayed in this video. They are simply artistic expression.
DO NOT ATTEMPT TO RECREATE OR RE ENACT ANY STUNT OR ACTIVITY PERFORMED IN THIS MUSIC VIDEO.

MOHIM: / PARALAJMERIM:
Armet e perdorura gjate xhirimit te videoklipit jane replika te plota dhe jane mbajtur gjate gjithe kohes vetem nga njerez profesionale te fushes. Krijuesit e ketij videoklipi nuk mbeshtesin asnje lloj forme dhune. Skenat e xhiruara ne kete videoklip jane xhiruar thjesht per qellimin e vetem te argetimit dhe te shprehjes artistike.
KURRE MOS PROVO TE PERSERISESH OSE RI-KRIJOSH SKENAT OSE AKTIVITET QE SHFAQEN NE VIDEOKLIP.

Related posts

Shto një koment