LLUNI publikon këngën TIK TIK TIK

admin
LLUNI – TIK TIK TIK (OFFICIAL VIDEO) U publikua projekti me i ri, i paralajmëruar ditë më parë nga reperi Lluni. Kënga titullohet “TIK TIK...

EMI solli këngën HOODKING

admin
EMI – ? HOODKING ? (OFFICIAL 4k VIDEO) U publikua kënga më e re nga reperi EMI. Kënga titullohet HOODKING dhe u publikua edhe me...

SEMIAUTOMATIK x LLUNI – POZA N’BLLOK (OFFICIAL AUDIO)

admin
SEMIAUTOMATIK x LLUNI – POZA N’BLLOK (OFFICIAL AUDIO) Lyrics: Semiautomatik, Lluni Beat by: Semiautomatik Rec, Mix, Master: K-Master Prod by: PINT2019 Semiautomatik : @semiautomvtik Lluni...

MC KRESHA x SINGULLAR x LYRICAL SON – FILMI I FUNDIT

admin
MC KRESHA x SINGULLAR x LYRICAL SON – FILMI I FUNDIT “UNITED STATE OF ALBANIA” out now! Spotify: Apple Music: iTunes: Google Play: TIDAL: Amazon...

MC KRESHA x LYRICAL SON – 28 AUGUSTO

admin
MC KRESHA x LYRICAL SON – 28 AUGUSTO Produced by: Strike Beatz and K-Master Lyrics: Mc Kresha, Lyrical Son Beat Prod by: StrikeBeatz Rec, Arrang:...

Tayna – Freestyle

admin
Tayna – Freestyle – Tayna – Freestyle Beat: Lytton Scott Lyrics: Tayna Produced by: Cricket Music Executive Producer: Rinor Hykolli © 2018 Friends Entertainment. All...

Kreshnique – 100 (Official Video)

admin
Kreshnique – 100 (Official Video) Kreshnique – 100 Lyrics: Kreshnique Beat prod by: Semiautomatik, Eptan Rec Mix Master: K-Master, Erno, DoFlera (PINT STUDIO) Produced by:...

EMI – HUSTLE (OFFICIAL 4k VIDEO)

admin
EMI – HUSTLE (OFFICIAL 4k VIDEO) Produced by: ICEBOX® Directed by: Cold Emi D.O.P: Enis Nishori , Drin Bajraktari Music By: EMI Lyrics: EMI Mix...