Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip....

Donart – Open Minded

admin
Donart – Open Minded Lyrics by : Donart Tmava Performed by : Donart Tmava Music & Produced by : Sinima Beats Edited & Directed by...

Donart – Si Uji (Official Video) (4K)

admin
Donart – Si Uji (Official Video) (4K) Written by : Donart Tmava Performed by : Donart Tmava Music & Produced by : Sinima Beats (Rights...

GJIKO – ?COCO JUMBO ?

admin
GJIKO – ?COCO JUMBO ? REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Produced by: BIGBANG (REDBOX Entertainment) El Director: Valon Aziri Color Graded...

SKERDI x BUTA – UZI (Official Video)

admin
SKERDI x BUTA – UZI (Official Video) SKERDI me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Fole Publishing – _______________________________ SKERDI x BUTA – UZI (Official...

SKERDI – JEMI NDA

admin
SKERDI – JEMI NDA REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: https://www.youtube.com/watch?v=LEXwcNH-iwI Produced by BIG BANG (REDBOX Entertainment) Lyrics by SKERDI Video by...