Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip....

SKERDI & GJIKO – FAJE

admin
SKERDI & GJIKO – FAJE REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Download / Stream “Faje”: REDBOX Entertainment ( Produced...

Gjiko – Je shku

admin
Gjiko – Je shku REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Music: BigBang Lyrics: Gjiko Video: Entermedia : : :...

Ledri Vula – A jena mire

admin
Ledri Vula – A jena mire Ledri Vula me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Music: BigBang Lyrics: Ledri Vula Video: Entermedia...

GJIKO – MOS MA PERZIJ

admin
GJIKO – MOS MA PERZIJ REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – REDBOX Entertainment Music: BIG BANG Lyrics: GJIKO Directed:...