EMI solli këngën HOODKING

admin
EMI – ? HOODKING ? (OFFICIAL 4k VIDEO) U publikua kënga më e re nga reperi EMI. Kënga titullohet HOODKING dhe u publikua edhe me...

Capital T – Akull

admin
Capital T – Akull   Starring: Capital T, Flaka Latifi Lyrics: Capital T Music: BO Beatz & Cano Milano Recording, Mix and Arranged: Rzon Music...

Tayna – Freestyle

admin
Tayna – Freestyle – Tayna – Freestyle Beat: Lytton Scott Lyrics: Tayna Produced by: Cricket Music Executive Producer: Rinor Hykolli © 2018 Friends Entertainment. All...

Tayna – Sicko

admin
Tayna – Sicko – Stream & Download: Music & Produced: Cricket Lyrics: Tayna Master Nome ent Video: Imagine Films Styling by: Dodona Avdiu Makeup &...

Shaolin Gang – Ushqim Kinez

admin
Shaolin Gang – Ushqim Kinez – Stream & Download: Shaolin Gang – Ushqim Kinez Lyrics: Shaolin Gang Music: Benihana Boy Mix/Master: Florent Boshnjaku Ref: Sillna...