EMI solli këngën HOODKING

admin
EMI – ? HOODKING ? (OFFICIAL 4k VIDEO) U publikua kënga më e re nga reperi EMI. Kënga titullohet HOODKING dhe u publikua edhe me...

EMI – HUSTLE (OFFICIAL 4k VIDEO)

admin
EMI – HUSTLE (OFFICIAL 4k VIDEO) Produced by: ICEBOX® Directed by: Cold Emi D.O.P: Enis Nishori , Drin Bajraktari Music By: EMI Lyrics: EMI Mix...

AZET – KOKA (Official 4K Video)

admin
AZET – KOKA (Official 4K Video) KMNGANG me kengen e re!! Shikoni Video KTU: ► “Mele7” jetzt vorbestellen: ► “KMN” GANGtour 2017: Fr. 10.11. Hirsch...

Mc Kresha – Police (Official Video)

admin
Mc Kresha – Police (Official Video) PINT me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Album: EMCEECLOPEDY Artist: Mc Kresha Music by: StrikeBeatz Text: Mc Kresha...