Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip....

Stresi publikoi videoklipin e këngës “Zemren Maje”

admin
Stresi publikoi Zemren Maje U publikua kënga më e re nga Stresi. Stresi kësaj here erdhi me këngë për dashuri. Kënga mbanë titullin “Zemrën Maje”...

SOLO – HAJVANA (prod. ARLENN)

admin
SOLO – HAJVANA (prod. ARLENN) ???? ?????????? – ____________________________ ???? – ??????? (???????? ?????) ____________________________ ✔️ Did you subscribe to ????’s Official channel? ?? ►...

ILLMILL – Krejt e din (Official Video 4K)

admin
ILLMILL – Krejt e din (Official Video 4K) Mix/Master: Black Vibez Studio Beat by: ILIR Directed & Edited by: Agron Dehari REC: Speedcut Connect with...

Capital T – 600PS

admin
Capital T – 600PS – Capital T – 600PS Produced By : Jumpa Mastered By : Lex Barkey Lyrics By : Capital T Visuals By...