Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip....

Stresi publikoi videoklipin e këngës “Zemren Maje”

admin
Stresi publikoi Zemren Maje U publikua kënga më e re nga Stresi. Stresi kësaj here erdhi me këngë për dashuri. Kënga mbanë titullin “Zemrën Maje”...

Kley – AMG (Official Video 4K)

admin
Kley – AMG (Official Video 4K) Kley – AMG (Official Video 4K) ______________________ Produced by: ENO Mix / Master by: ENO Music / Melody by:...

Keep Goin’ – F-TiM (The Bloody Alboz) & Az-M featuring The Outlawz (Official Video HD)

admin
Keep Goin’ – F-TiM (The Bloody Alboz) & Az-M featuring The Outlawz (Official Video HD) : : Artist: The Outlawz, F-TiM & Az-M Video: The...

GRMV ft. Pronto – ” DEMONS ”

admin
GRMV ft. Pronto – ” DEMONS ” Support your local Heroes!??‍♂️ GRMV: Pronto: ?Boulevard Films ?prod. by MadReal #RunningRebels #419 #MakeAlbanianTrapGreatAgain German Trap Swiss Trap...

LUMI B dhe Bardulla sjellin “Lamborghini Hustle”

admin
LUMI B x bardulla – Lamborghini Hustle Është publikuar kënga më e re nga Lumi B në bashkëpunim me Bardulla. Bardulla rikthehet pas një pauzë...

LOREDANA publikoi këngën e re “MIT DIR”

admin
LOREDANA – MIT DIR (prod. Miksu & Macloud) U publikua kënga më e re nga Loredana. Kënga titullohet MIT DIR dhe u realizua edhe me...