ILLMILL – Krejt e din (Official Video 4K)

admin
ILLMILL – Krejt e din (Official Video 4K) Mix/Master: Black Vibez Studio Beat by: ILIR Directed & Edited by: Agron Dehari REC: Speedcut Connect with...

Capital T – 600PS

admin
Capital T – 600PS – Capital T – 600PS Produced By : Jumpa Mastered By : Lex Barkey Lyrics By : Capital T Visuals By...

Rina x Sin boy – Meredith

admin
Rina x Sin boy – Meredith Rina : Sin boy :...

LLUNI publikon këngën TIK TIK TIK

admin
LLUNI – TIK TIK TIK (OFFICIAL VIDEO) U publikua projekti me i ri, i paralajmëruar ditë më parë nga reperi Lluni. Kënga titullohet “TIK TIK...

Capital T dhe Joker Bra publikuan projektin YALLA

admin
Capital T X Joker Bra – YALLA U publikua kënga e realizuar nga Capital T dhe Capital Bra, të cilën e paralajmëruam në shkurt të...

Shaolin Gang publikuan Me & My Bitch

admin
Shaolin Gang – Me & My Bitch Shaolin Gang publikuan këngën e re. Kënga titullohet Me & My Bitch dhe është publikuar edhe me videoklip....

Ardian Bujupi – Luna (prod. by Jumpa & Artem)

admin
Ardian Bujupi – Luna (prod. by Jumpa & Artem) ► JETZT DIE „LUNA EP“ ÜBERALL STREAMEN inkl. “Luna” & “Eine Nacht”: ► OFFICIAL RAHAT-TOUR VIDEO...