Capital T – 600PS

admin
Capital T – 600PS – Capital T – 600PS Produced By : Jumpa Mastered By : Lex Barkey Lyrics By : Capital T Visuals By...

LLUNI publikon këngën TIK TIK TIK

admin
LLUNI – TIK TIK TIK (OFFICIAL VIDEO) U publikua projekti me i ri, i paralajmëruar ditë më parë nga reperi Lluni. Kënga titullohet “TIK TIK...

Capital T dhe Joker Bra publikuan projektin YALLA

admin
Capital T X Joker Bra – YALLA U publikua kënga e realizuar nga Capital T dhe Capital Bra, të cilën e paralajmëruam në shkurt të...

SEMIAUTOMATIK x LLUNI – POZA N’BLLOK (OFFICIAL AUDIO)

admin
SEMIAUTOMATIK x LLUNI – POZA N’BLLOK (OFFICIAL AUDIO) Lyrics: Semiautomatik, Lluni Beat by: Semiautomatik Rec, Mix, Master: K-Master Prod by: PINT2019 Semiautomatik : @semiautomvtik Lluni...

MC KRESHA x SINGULLAR x LYRICAL SON – FILMI I FUNDIT

admin
MC KRESHA x SINGULLAR x LYRICAL SON – FILMI I FUNDIT “UNITED STATE OF ALBANIA” out now! Spotify: Apple Music: iTunes: Google Play: TIDAL: Amazon...

MC KRESHA x LYRICAL SON – 28 AUGUSTO

admin
MC KRESHA x LYRICAL SON – 28 AUGUSTO Produced by: Strike Beatz and K-Master Lyrics: Mc Kresha, Lyrical Son Beat Prod by: StrikeBeatz Rec, Arrang:...

Capital T – Akull

admin
Capital T – Akull   Starring: Capital T, Flaka Latifi Lyrics: Capital T Music: BO Beatz & Cano Milano Recording, Mix and Arranged: Rzon Music...

Kreshnique – 100 (Official Video)

admin
Kreshnique – 100 (Official Video) Kreshnique – 100 Lyrics: Kreshnique Beat prod by: Semiautomatik, Eptan Rec Mix Master: K-Master, Erno, DoFlera (PINT STUDIO) Produced by:...

Lyrical Son – Leshkobar

admin
Lyrical Son – Leshkobar “UNITED STATE OF ALBANIA” out now! Spotify: Apple Music: iTunes: Google Play: TIDAL: Amazon Music: Produced by: K-Master & Strike Beats...

Blleki x Mc Kresha x Luar – Thug Life (Official Video)

admin
Blleki x Mc Kresha x Luar – Thug Life (Official Video) Blleki x Mc Kresha x Luar “‘THUGLIFE” Lyrics, Mc Kresha, Blleki, Luar Music by:...