LUMI B dhe Bardulla sjellin “Lamborghini Hustle”

admin
LUMI B x bardulla – Lamborghini Hustle Është publikuar kënga më e re nga Lumi B në bashkëpunim me Bardulla. Bardulla rikthehet pas një pauzë...

Liki & Lumi B – Power

admin
Liki & Lumi B – Power Lumi B me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Produced by: Big Bang (REDBOX Entertainment) Lumi...

KAOS ft. Ermal Fejzullahu – VIP

admin
KAOS ft. Ermal Fejzullahu – VIP KAOS me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Produced by: CEKIC BEATZ Video: MAX Production Lumi...