LUMI B dhe Bardulla sjellin “Lamborghini Hustle”

admin
LUMI B x bardulla – Lamborghini Hustle Është publikuar kënga më e re nga Lumi B në bashkëpunim me Bardulla. Bardulla rikthehet pas një pauzë...

SKERDI x BUTA – UZI (Official Video)

admin
SKERDI x BUTA – UZI (Official Video) SKERDI me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Fole Publishing – _______________________________ SKERDI x BUTA – UZI (Official...