EMI solli këngën HOODKING

admin
EMI – ? HOODKING ? (OFFICIAL 4k VIDEO) U publikua kënga më e re nga reperi EMI. Kënga titullohet HOODKING dhe u publikua edhe me...

Tayna – Sicko

admin
Tayna – Sicko – Stream & Download: Music & Produced: Cricket Lyrics: Tayna Master Nome ent Video: Imagine Films Styling by: Dodona Avdiu Makeup &...

YLBER – CIU CIU

admin
YLBER – CIU CIU Fort i Forte me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Music & Lyrics: YLBER Produced by: Room 6 Beat by: Room...

Ronela Hajati ft Don Phenom – Cohu (Official Video)

admin
Ronela Hajati ft Don Phenom – Cohu (Official Video) Ronela Hajati me kengen e re!! Shikoni Video KTU: – Produced by: Tull Production Lyrics :...

EMI – ?? SHQIP HOP ?? (OFFICIAL 4k VIDEO)

admin
EMI – ?? SHQIP HOP ?? (OFFICIAL 4k VIDEO) EMI me kengen e re!! – Shqip Hop! Shikoni Video KTU: Produced by: ICEBOX® Music By:...