EMI solli këngën HOODKING

admin
EMI – ? HOODKING ? (OFFICIAL 4k VIDEO) U publikua kënga më e re nga reperi EMI. Kënga titullohet HOODKING dhe u publikua edhe me...

Capital T – DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil, M.O.030

admin
Capital T – DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil, M.O.030 Capital T me kengen e re Shikoni Videoklipin KTU: – DIGITAL STORES –...

Loredana ? MILLIONDOLLAR$MILE ? prod. by Miksu & Macloud

admin
Loredana ? MILLIONDOLLAR$MILE ? prod. by Miksu & Macloud LOREDANA me kengen e re!! Shikoni Video KTU: JETZT streamen: LOREDANA MANAGEMENT: [email protected] ? LOREDANA auf...

Enca – Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video)

admin
Enca – Kujt Po i Han feat. Don Phenom (Official Video) Enca me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Music Video by Enca performing “Kujt...

LLUNI – KING (OFFICIAL VIDEO)

admin
LLUNI – KING (OFFICIAL VIDEO) PINT me kengen e re!! Shikoni Video KTU: LLUNI – KING (OFFICIAL VIDEO) STREAM: Lyrics: Lluni Beat by: Jolle Rec:...

Varrosi – Problemi ( produced by Tellingbeatzz )

admin
Varrosi – Problemi ( produced by Tellingbeatzz ) Varrosi OTR me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Producer: Tellingbeatzz Mix & Master: Alizie Text: Varrosi...