EMI solli këngën HOODKING

admin
EMI – ? HOODKING ? (OFFICIAL 4k VIDEO) U publikua kënga më e re nga reperi EMI. Kënga titullohet HOODKING dhe u publikua edhe me...

EMI – HUSTLE (OFFICIAL 4k VIDEO)

admin
EMI – HUSTLE (OFFICIAL 4k VIDEO) Produced by: ICEBOX® Directed by: Cold Emi D.O.P: Enis Nishori , Drin Bajraktari Music By: EMI Lyrics: EMI Mix...

Genc Prelvukaj – Dilema

admin
Genc Prelvukaj – Dilema Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc Prelvukaj Video : Black Fish Entertainment Recorded at Black Fish Studios Special Thanks...

KASTRO – Mandarina ? (Prod. by Rzon)

admin
KASTRO – Mandarina ? (Prod. by Rzon) Kastro – Mandarina (prod by Rzon) Lyrics – Kastro Prod by – Rzon Mastered by – Bergin Demaj...

Genc Prelvukaj & Aurela Gace – Adrenaline (Official Video)

admin
Genc Prelvukaj & Aurela Gace – Adrenaline (Official Video) blackfishofficial me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Produced by : Genc Prelvukaj Lyrics : Genc...

Genc Prelvukaj feat ESTTO – Orhidea

admin
Genc Prelvukaj feat ESTTO – Orhidea blackfishofficial me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Music : Estto Lyrics : Genc Prelvukaj & Estto Video :...

LLOCH – HITET SHQIP

admin
LLOCH – HITET SHQIP LLOCH me kengen e re!! Shikoni Video KTU: https://www.youtube.com/watch?v=ZAtQn6oHp8Q Special Guest: Lulzim Bucolli Video: Boulevard Films Teksti: LLOCH Music: Tekta Beat...