ILLMILL – Krejt e din (Official Video 4K)

admin
ILLMILL – Krejt e din (Official Video 4K) Mix/Master: Black Vibez Studio Beat by: ILIR Directed & Edited by: Agron Dehari REC: Speedcut Connect with...

Capital T dhe Joker Bra publikuan projektin YALLA

admin
Capital T X Joker Bra – YALLA U publikua kënga e realizuar nga Capital T dhe Capital Bra, të cilën e paralajmëruam në shkurt të...

LOREDANA publikoi këngën e re “MIT DIR”

admin
LOREDANA – MIT DIR (prod. Miksu & Macloud) U publikua kënga më e re nga Loredana. Kënga titullohet MIT DIR dhe u realizua edhe me...

Shaolin Gang publikuan Me & My Bitch

admin
Shaolin Gang – Me & My Bitch Shaolin Gang publikuan këngën e re. Kënga titullohet Me & My Bitch dhe është publikuar edhe me videoklip....

DMC Babloki ft. Merytoni & (Jemaily) – MAGDALENA (2019)

admin
DMC Babloki ft. Merytoni & (Jemaily) – MAGDALENA (2019) DMC Babloki ft. Merytoni – MAGDALENA ? Merytoni : ? DMC Babloki : ►DMC Babloki :...