Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip.

Capital T – 600PS

admin
Capital T – 600PS – Capital T – 600PS Produced By : Jumpa Mastered By : Lex Barkey Lyrics By : Capital T Visuals By

Kley – AMG (Official Video 4K)

admin
Kley – AMG (Official Video 4K) Kley – AMG (Official Video 4K) ______________________ Produced by: ENO Mix / Master by: ENO Music / Melody by:

GRMV ft. Pronto – ” DEMONS ”

admin
GRMV ft. Pronto – ” DEMONS ” Support your local Heroes!🦸🏻‍♂️ GRMV: Pronto: 🎥Boulevard Films 🎼prod. by MadReal #RunningRebels #419 #MakeAlbanianTrapGreatAgain German Trap Swiss Trap

Shaolin Gang publikuan Me & My Bitch

admin
Shaolin Gang – Me & My Bitch Shaolin Gang publikuan këngën e re. Kënga titullohet Me & My Bitch dhe është publikuar edhe me videoklip.