Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip....

Gjiko – Papuqe Gucci

admin
Gjiko – Papuqe Gucci REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Download or Stream ¨Papuqe Gucci¨: Lyrics: Gjiko Directed by:...

Gjiko ft. Nora Istrefi – Gabime

admin
Gjiko ft. Nora Istrefi – Gabime REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – REDBOX Entertainment ( Produced by: Big Bang...