Shaolin Gang publikuan Me & My Bitch

admin
Shaolin Gang – Me & My Bitch Shaolin Gang publikuan këngën e re. Kënga titullohet Me & My Bitch dhe është publikuar edhe me videoklip....

BUTRINT IMERI x NIMO – DREAM GIRL

admin
BUTRINT IMERI x NIMO – DREAM GIRL Stream or Download „DREAM GIRL“ by BUTRINT IMERI & NIMO here ? ? Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)...

Tayna ft. Don Phenom – Columbiana (Official Video)

admin
Tayna ft. Don Phenom – Columbiana (Official Video) Friends Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: – Music & Produced by Cricket Music Lyrics...

Capital T – O Ma (Official Video)

admin
Capital T – O Ma (Official Video) Capital T me kengen e re!! Shikoni Video KTU: – DIGITAL STORES – Capital T – O Ma...

Mc Kresha – Poem

admin
Mc Kresha – Poem blackfishofficial me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Produced by : Genc Prelvukaj Viti i realizimit : 2010 Black Fish Entertainment...