Gjiko publikoi këngën “Çunat e Rrugës”

admin
Gjiko publikoi këngën e re U publikua kënga më e re nga Gjiko. Kënga mban titutllin “Çunat e Rrugës” dhe u realizua edhe me videoklip....

GJIKO – ?COCO JUMBO ?

admin
GJIKO – ?COCO JUMBO ? REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Produced by: BIGBANG (REDBOX Entertainment) El Director: Valon Aziri Color Graded...

Butrint Imeri ft. Gjiko – Bakllava

admin
Butrint Imeri ft. Gjiko – Bakllava AVD Digital me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Download / Stream “Bakllava”: Produced by BIG BANG (REDBOX Entertainment)...

Ronela Hajati & Lyrical Son – Sonte

admin
Ronela Hajati & Lyrical Son – Sonte REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – REDBOX Entertainment ( Produced by: Big...

Gjiko ft. Nora Istrefi – Gabime

admin
Gjiko ft. Nora Istrefi – Gabime REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – REDBOX Entertainment ( Produced by: Big Bang...

SKERDI & GJIKO – FAJE

admin
SKERDI & GJIKO – FAJE REDBOX Entertainment me kengen e re!! Shikoni Video KTU: AVD Digital – Download / Stream “Faje”: REDBOX Entertainment ( Produced...