Shaolin Gang publikuan Me & My Bitch

admin
Shaolin Gang – Me & My Bitch Shaolin Gang publikuan këngën e re. Kënga titullohet Me & My Bitch dhe është publikuar edhe me videoklip....

LOREDANA – Labyrinth prod by Miksu & Macloud

admin
LOREDANA – Labyrinth prod by Miksu & Macloud LOREDANA me kengen e re!! Shikoni Video KTU: ? King Lori (Special Box Set) jetzt vorbestellen: ►...

ADRIANO – NALE

admin
ADRIANO – NALE Mojo Productions me kengen e re!! Shikoni Video KTU: ” NALE ” out now! available at Itunes: Spotify: Tidal: Adriano social media:...

Varrosi – Problemi ( produced by Tellingbeatzz )

admin
Varrosi – Problemi ( produced by Tellingbeatzz ) Varrosi OTR me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Producer: Tellingbeatzz Mix & Master: Alizie Text: Varrosi...

Varrosi ft LiL Koli & Noizy – 30 Vet (Prod. by Blasian Beats)

admin
Varrosi ft LiL Koli & Noizy – 30 Vet (Prod. by Blasian Beats) Varrosi OTR me kengen e re!! Shikoni Video KTU: LYRICS POSHTE LYRICS...