LOREDANA publikoi këngën e re “MIT DIR”

admin
LOREDANA – MIT DIR (prod. Miksu & Macloud) U publikua kënga më e re nga Loredana. Kënga titullohet MIT DIR dhe u realizua edhe me...

Capital T – Hookah (Official Video)

admin
Capital T – Hookah (Official Video) Capital T me kengen e re edhe Videoklip Shikoni videon KTU: – Stream & Download: Capital T – Hookah...

Shaolin Gang – Shaolin Gang (Official Video HD)

admin
Shaolin Gang – Shaolin Gang (Official Video HD) Shaolin Gang me kengen e re!! Shikoni Video KTU: – ALBUM IN ALL DIGITAL STORES – Shaolin...

Capital T ft. Majk – Pasha jeten (Official Video)

admin
Capital T ft. Majk – Pasha jeten (Official Video) Capital T me kengen e re!! Shikoni Video KTU: Capital T ft. Majk – Pasha jeten...