Lajme Ndërkombëtare

Remixi i CIKA CIKA me Farruko

Kënga CIKA CIKA, e Ardian Bujupit dhe Xhensilës e cila tashmë u bë mjaft e famshëm, do të vie me remix. Dhe pjesë e remixit do të jenë përveq Ardianit dhe Xhensilës hiq më pak se Farruko, njeri ndër artistët me të njohur në skenën ndërkombëtare.

View this post on Instagram

2 DIT !!!!! #officialtrailer

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Kënga do të lansohet me datën 22 shkurt 2019 në ndërkohë, Ardiani ka postuar pjesë nga xhirimet e klipit në instagram.

 

Related posts

Shto një koment