Ndërkombëtare Video

Offset me solo

Offset, anëtari i rep grupit të njohur Migos lansoi këngën e tij më të re solo të titulluar Red Room. Offset së bashku me dy anëtarët tjerë të grupit Quavo dhe Takeoff janë shumë të njohur në USA ku shumica e këngëve të tyre u shndërruan në hite, ndërsa grupi është njëri ndër rep grupet më të njohura për momentin. Për më shumë, Offset së bashku me gruan e tij Cardi B, janë ndër qiftet më të njohura në skenën e rep muzikës. Qifti përpos që u bashkuan në jetën private patën bashkëpunime edhe në pjesën artistike.

Për më tepër shikoni videon:

Related posts

Shto një koment