Ndërkombëtare

Noizy së shpejti këngë me Bonez MC

Edhe një bashkëpunim nga Noizy me reperë gjerman. Është kësaj herë reperi shumë i famshën Bonez MC që do të sjellë këngë së bashku me Noizyn. Lajmin e bëri të ditur vetë Bonez MC,  pëmes një postimi në instagram.

Kënga e Noizyt me Raf Camorën Toto u bë një hit në Gjermani dhe më gjerë.

Related posts

Shto një koment