Ndërkombëtare

Macklemore do të publikojë albumin e parë rap

Krijuesi i hitit Can’t Hold Us po kthehet, kësaj herë jo vetëm me një këngë, por me albumin e tij të parë.

 

Pas një pauze të gjatë, Macklemore bëri të ditur se po kthehet me albumin e tij të parë, përmes një postimi në instagram.

Fotoja e publikuar e sjellë Macklemore të veshur si një magjistarë, me gjasë foto kjo e coverit të albumit, ndërsa emrin e albumit ua la fansave që ta zgjedhin. Macklemore së bashku me foton shkruajti:

Kam punuar gjatë në këtë gjë magjike. dhe tani po kombinojë dy nga talentet e mija për rap albumin tim të parë magjik. Dhe ju do të zgjidhni titullin e albumit.

Kushdo që jep propozimin më të mirë për emër, merr një qen falas me emër të zgjedhur nga Macklemore.

Related posts

Shto një koment