Ndërkombëtare

Kayne West shfaq familjen në videon e re

Closed on Sunday është kënga me e re pjesë e albumit Jesus is King, e publikuar më video nga Kayne West. Edhe kjo këngë si të gjitha këngë e albumit ka temë religjioze.

E veçanta e kësaj video është edhe paraqitja e familjes se Kaynes, duke përfshirë gruan e tij Kim Kardashian dhe fëmijët e tyre, vjehrrën Kris Jenner, dhe Kourtney Kardashian së bashku me fëmijët e saj.

Related posts

Shto një koment