Ndërkombëtare

Azet në turne me Nicki Minaj

Reperi kosovar që jeton dhe vepron në Gjermani, tashmë mjaft i njohur për publikun, si duket është pëlqyer nga menaxhmenti i Nicki Minaj. Kjo pasi ai është ftuar të marrë pjesë në turneun e Nicki Minaj në Gjermani. Lajmin e konfirmoi Azeti me një postim në instagram, ndërsa i ftuar tjetër është edhe reperi gjerman Zuna, pjesë e llejbëllit KMN ku bënë pjesë edhe Azet. Lajmi u konfirmua edhe llogaria e Nickit në twitter.

View this post on Instagram

Bis bald Nicki😍

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Related posts

Shto një koment