Ndërkombëtare

Arrestohet reperi i njohur

G-Eazy përsëri përfshihet në telashe.

Reperi u arrestua të hënën, pas akuzave për një sulm që kishte me disa persona të cilët ishin në një festë në klub nate.

Policët për media thonë se reperi u akuzua për një sulm ndaj një 29 dhe 32 vjeçari, duke i goditur ata.

G- Eazy u arrestua gjatë ditës së hënë pak para se të fillonte nata e madhe e modës, “Met Gala”, në të cilën reperi e kishte në plan që të ishte pjesë e kësaj mbëmje.

Kujtojmë se ky nuk është arrestimi i parë i reperit pasi që vite më parë ai u arrestua për një sulm ndaj një roje sigurimi dhe u dyshua se u gjet me kokainë.

G-Eazy ka shumë këngë hite që një prej tyre vlen të theksohet “Me, Myself and I”,  bashkëpunim ky me këngëtaren e famshme me origjinë shqiptar, Bebe Rexhën. /rashqip/

Related posts

Shto një koment