N'dellë

Vazhdon sherri në mes të Stresit dhe Noizyt

Stresi ka disa fjalë për grupin OTR

Pas zënkave që reperi Stresi dhe Noizy shkëmbyen në rrjetin social instagram, Stresi e qoi edhe me gjatë këtë farë pune.

Pasi postoi pjesë të njërës nga këngët e tij, Stresi shtoi duke thënë: “E dini shumë mirë ju, faktet kanë folë prej shumë vitesh edhe kanë me folë prapë, në qoftë se doni na veq pak kthehemi prapë qysh jena kanë menihere. Na nuk merremi me legena, neve na duhen burra mu marrë, legenat i kena lanë mu marrë legenat me legena aty e kanë venin, shifemi shumë shpejt.”

Related posts

Shto një koment