N'dellë

Real 1 nga Shaolin Gang, tallet me albumin e Ledri Vulës

Shaolin Gang ka kohë që thumbojnë Ledrin me postime.

Albumi i fundit “10/10” nga Ledri Vula, u vlerësua mirë nga publiku.

Por jo edhe nga Real 1 nga Shaolin Gang, njëherësh edhe ish shok dhe bashkëpuntor i Ledrit.

Real One po e konsideron këtë album si dështim.

Më herët Ledri kishte postuar një video ku shiheshin duke vallëzuar gjyshërit e tij, me këngën “10/10”.


⠀E këtë video, Real1 e përdori si një arsye për ta tallur Ledrin.

 

Ledri dhe Shaolin Gang kanë bashkëpunuar në remixin e këngës “Nëse m’don ti”, këngë kjo shumë e dëgjuar. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment