Lifestyle

Sa shumë paska shtuar peshë Tayna gjatë karantinës

Tayna e shëndoshë si asnjëherë më parë

Reperja nga Prizreni po shijon suksesin e këngës së fundit “A jo” dhe rrezet e diellit.

Në fotot e postuara nga Tayna në rrjetin social Instagram, shihet se ka shtuar peshë.

Këtë fakt e pranon dhe vetë reperja, e cila si shumica e njerëzve në këtë kohë karantine ka shtuar peshë.

Në përshkrimin mbi foton e postuar ajo shkruajti: Poza pa tul a poza me tul?”.

Po juve, si po ju duket Tayna më e shëndoshë? /rapshqip.com/

View this post on Instagram

Poza pa tul a poza me tul???‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Related posts

Shto një koment