Lifestyle

Pas kësaj nuk do ta njihni Mozzikun

Reperi shumë i njohur Mozzik, kësaj here erdhi me një ndryshim. Jo në muzikë, as në jetën private por kësaj here në dukje. Mozzik ka hequr mjekrrën dhe duket shumë ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim.

Mozzik postoi foto me mjekërr të hequr dhe siq e ka shkruar edhe vetë duket si një 13 vjeqar.

Është e pabesueshme sa shumë mund të ndryshojë mjekrra një burrë.

Related posts

Shto një koment