Lajme Lifestyle

Martohet Mc Kresha

Njëri ndër reperët më të njohur në skenën e hip hopit shqip i dha fund beqarisë. Në një atmosferë të jashtëzakonshme nën praninë e miqve dhe fmailjarëve Mc Kresha lidhi kurorë me Erzina Shehun, përfaqësuesën e rrjetit Zara në Prishtinë. Çifti dukej jashtëzakonisht i lumtur në njërën nga ditët më të rëndësishme të jetës së tyre. Këto janë disa nga pamjet në dasmën e Kreshës dhe Erzinës.

Ka kohë që flitej për një lidhje të mundshme të Kreshës, por asgjë nuk u bë publike deri në ditën e martesës.

Related posts

Shto një koment