Lifestyle Ndërkombëtare

Loredana ka një mesazh për ndjekësit

Loredana vazhdon të merr vëmendje.

Reperja e famshme është shumë aktive në rrjete sociale, teksa ndan imazhe të ndryshme për ndjekësit e saj.

Ajo, përveç jetës profesionale përfolet shumë edhe për jetën private më saktësisht për raportet me reperin, Mozzik.

E së fundmi, ajo ka marrë vëmendje me një foto  të cilën e ka ndarë në InstaStory teksa ka shkruar “Bëni para dhe jo të dashur”.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit muzikor është “No rich parents” në bashkëpunim me Mozzik.

Related posts

Shto një koment