Lajme

Vjen albumi “Kumara 2” nga Don Phenom

Reperi e ka gati albumin.

Don  Phenom tash e disa kohë ka njoftuar se po punon për një album të ri, të cilin tashmë e ka finalizuar.

Ai, përmes rrjetit social Instagram na ka bërë të ditur se ka lansuar albumin, të titulluar “Kumara 2”.

Albumi përmban gjithsej 12 këngë, prej të cilave ka edhe bashkëpunime me reperin, Kiva dhe Dariva.

Theksojmë se ky është albumi i dytë i Don Phenomit dhe tani mund ta dëgjojmë edhe në platformën YouTube. /rapshqip/

Related posts

Shto një koment