Lajme

U publikua “Panama” kënga më e re nga Finem

Finem publikoi këngën “Panama”.

Reperi i ri nga Shqipëria, që shumë shpejtë u bë i njohur për publikun Finem, publikoi këngën e re.

Kënga titullohet “Panama” dhe u publikua edhe me videoklip.

Teksti u shkrua nga vetë reperi, ndërsa videoklipi u realizua nga Alex Blitzz.

Finem u bë i njohur për publikun me këngën “Benzi” që tashmë numëron 16 milionë klikime në YouTube.

 

Related posts

Shto një koment