Lajme

Tayna sjellë “Sicko”

Tayna publikoi këngën e re.

Njëra ndër artistët më të njohura të rep skenës tonë Tayna, ka lansuar këngën e re me videoklip.

Kënga titullohet Sicko dhe është realizuar me video nga Imagine Films.

Edhe në këtë video Tayna shfaq format e saj shumë seksi dhe vie shumë sensuale. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment