Lajme

Tayna publikoi “A jo”

U publikua kënga më e re nga Tayna.

Artistja e hitit “Columbiana” dhe shumë hiteve tjera, publikoi këngën e re.

Kënga që mbanë titullin “A jo”, u publikua në YouTube.

Situata pandemike, ia pamundësoi reperes Tayna që të sjellë një videoklip dhe për këtë arsyet kënga u publikua vetëm në versionin audio.

Këngën mund t’a dëgjoni në linkun më poshtë /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment