Lajme

Tayna paralajmëron projekte të reje, ka një pyetje për fansat

Tayna paralajmëroi projekte të reja.

Ndërsa po shijon suksesin e  këngës “Lakmitare”, reperja nga Prizreni paralajmëroi projekte të reja.

Por, para së të publikojë ndonjërin nga këto projekte, Tayna ky një pyetje për ndjekësit e saj në Instagram.

Në llogarinë e saj në InstagramTayna shkruajti: “Kemi shumë projekte të ndryshme gati, po çfarë po doni me qit radhës së ardhshme” duke lënë një mundësi që ndjekësit të vendosin në mes të hip hopit dhe trapit apo reggaeton.

Gjithashtu, reperja u shprehë së është shumë e entuziazmuar për projektet e radhës, që sipas saj do të jenë shumë më ndryshe. /www.rapshqip.com/

 

 

Related posts

Shto një koment