Lajme

Tayna kopjon Drake në këngën “BASS”

Po përflitet për një ngjajshmëri të këngës së fundit nga Tayna, dhe një freestyle nga Drake.

Të shumta kanë qenë komentet për këngën e re të Taynës. Shumë komente pozitive e shumë komente tjera që akuzojnë rep artistën për kopjim. Bëhet fjalë për pjesën e dytë të këngës “BASS“, që ngjason shumë me një freestyle nga rep artisti i njohur Drake që mbanë titullin “Behind Barz”. Për më shumë vlerësojeni vetë.

Megjithatë, këto komente nuk po e ndalin suksesin e kësaj këngë. Kënga ishte në trend në shumë shtete tjera përveq Kosovës. “Bass” numëron afër 2 milionë e gjysëm klikime në YouTube, brenda 3 ditëve. /rapshqip.com 

Related posts

Shto një koment