Lajme

Tayna, Getinjo dhe Mozzik bëhen së bashku

Tre nga emrat më të suksesshëm në hip hopin shqip u bënë bashkë në një koncert në Hannover. Gjatë përformimit të Getinjos dhe Mozzik, Tayna u argëtua me këngët e tyre dhe poashtu edhe anasjelltas.

[/video]

 

 

 

Related posts

Shto një koment