Lajme Lifestyle

Tayna bën një lutje publike në aeroportin e Prishtinës

Tayna merr vëmendje me një postim.

Reperja e njohur, është tejet aktive si me projekte të reja ashtu edhe me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Ajo po vazhdon të pëlqehet shumë nga publiku dhe pothuasje çdo këngë që e lanson e kthen në hit.

Ndërkohë, Tayna është shumë aktive edhe në rrjete sociale duke sjellë momente edhe nga përditëshmëria e saj.

Ajo, sot ndodhet në aeroportin e Prishtinës dhe përmes një InstaStory të ndarë me ndjekësit e saj, ka një lutje publike.

“M’shkoftë jeta gjith tu udhtu.. Amin”, shkroi Tayana. /rapshqip/

Related posts