Lajme

Stresi publikoi videoklipin e këngës “Zemren Maje”

Stresi publikoi Zemren Maje

U publikua kënga më e re nga Stresi.

Stresi kësaj here erdhi me këngë për dashuri.

Kënga mbanë titullin “Zemrën Maje” dhe u publikua edhe me videoklip.

Related posts

Shto një koment