Lajme

Stresi publikoi “Two Shots”

Sapo u lansua kënga më e re nga Stresi në bashkëpunim me Mrk dhe Anxhelo Koci.

Kënga titullohet Two Shots dhe u publikua edhe me videoklip.

Nuk ka shumë kohë që Stresi lansoi edhe një këngë tjetër, këngën Hey Mama. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment