Lajme

Stresi konsideron reperin S4mm si reperin me të dobët dhe tallet me emrin e tij skenik

Një deklaratë jo shumë e zakonshme u dha nga reperi Stresi.

I ftuar në një emsion televiziv reperi Stresi u përgjigj në disa pyetje.

Njëra nga pyetjet, ishte ajo se cila nga reperët e tanishëm ishte reperi më i dobët.

Në këtë pyetje Stresi u përgjigj duke dhënë emrin e reperit S4mm.

Por, para se ta thoshte emrin e reperit, Stresi fillimisht u tall me emrin skenik te reperit duke i thënë “Samsung”.

Kjo deklaratë vie pas deklaratës se reperit S4mm, i cili tha se reperi që duhet të heqë dorë nga hip hopi ishte Stresi, sipas tij jo se është i dobët, por skandalet me burgje e kanë bërë të tillë.

Related posts

Shto një koment